Portfolio


Komercyjnie od ponad dwóch lat biorę udział w produkcji aplikacji serwerowych na potrzeby mobilnej bankowości. Poniżej przedstawiam kilka moich niekomercyjnych projektów autorskich.


Aplikacja Color Analyzer napisana z myślą o platformie Android umożliwia wykonywanie zdjęć i na ich podstawie ustala nazwę dominującego koloru. Najnowsza wersja pochodzi z maja 2015.

Color analyzer – splash screen

One more hero to gra napisana w języku JavaScript z wykorzystaniem silnika Phaser. Wcielamy się w starszego pana który przemierzając swoje miasto walczy z bandytami. Ostatnia wersja była wydana w lutym 2015.

One more hero - walka


Easy-hitchhiking pozwala na odnajdywanie towarzyszy podróży autostopowych. Inspirowana forami dla autostopowiczów. Powstała na bazie JEE, była podstawą pracy licencjackiej w 2014 roku, wdrożona w chmurze OpenShift.

Easy-hitchiking – strona główna

Weather to aplikacja serwerowa wdrożona w chmurze OpenShift, oparta o JEE. Powstała na początku 2014 roku. Umożliwia pobieranie danych o pogodzie z urządzeń pomiarowych. Wystawia interfejs API wykorzystywany przez aplikację mobilną.

Weather – strona główna